سه شنبه , 5 مهر 1401

قوانین و مقررات

-کلیه مطالبی که یک سازه منتشر میکند خروجهای کلاسهای دکتر امامیان فر میباشد لذا در راستای سیاستهای کارافرینی و معرفی طراح و نویسنده به بازار کار تمامی مطالب دارای زمان، تاریخ، مکان، محل تدریس و نام  میباشند.

– یک سازه متعهد می گردد تعداد دانلودها و بازدیدهای مطالب و پروژه ها  را منشر نماید.  در صورت قرار گرفتن در لیست پروژه ها و مطالب برتر سود مشارکت ۳۰% (سی در صد) قیمت هر دانلود پرداخت و به همراه ان معرفی مطلب و پروژه برتر ار طریق یک ساره منشر میشود.

باشد که این امر فرهنگی و کار افرین در جهت ایجاد شغل، بهینه سازی و دسته بندی اطلاعات معماری موثر واقع شود.

باشد که این امر فرهنگی و کار افرین در جهت ایجاد شغل، بهینه سازی و دسته بندی اطلاعات معماری موثر واقع شود.

قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های یک سازه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های یک سازه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات یک سازه اقدام کند. همچنین از آنجا که یک سازه یک وب‌سایت نشر دیجیتال آنلاین است، طبق قانون مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به دانلود اطلاعات مورد نیاز خود اقدام می‌کند.

تعریف فروشنده و شرایط کالاهای فروشندگان
محصولات ارایه شده در وب‌سایت یک سازه، توسط  اساتید و نویسندگان معتبر ارزیابی و عرضه می‌شود و محصولات خود را به‌ واسطه این پایایگاه اینترنتی، به صورت آنلاین به فروش می‌رسانند. منظور از کالای فروشندگان، گروه دوم است و فروشنده، شخصی حقیقی یا حقوقی است که محصول خود را در وب‌سایت یک سازه عرضه کرده، به فروش می رساند. همچنین اعتبار فروشنده‌ها توسط یک سازه بررسی و مدارک مورد نیاز از ایشان اخذ می‌شود.

– مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده نویسنده و یا طراح میباشد.
– کلیه حقوق مادی و معنوی توسط قرداد کتبی فی ما بین ناشر (یک سازه) و نویسنده که مربوط به فروشندگان میباشد، توسط یک سازه صادر میگردد.

– شما دوست و همکار عزیز نیز میتوانید به عنوان نویسنده و طراحی عضویت یک سازه را نیز در اختیار داشته باشید.

تولید محتوای یک سازه

یک سازه نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز طراحان و نویسندگان مراجع علمی استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است یک سازه تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد.

وب ‏‌سایت یک سازه هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت یک سازه تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

سایت یک سازه ممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌‏های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌‏های خبری، شبکه دوستان و سرویس‏‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‏‌شوند. شما توافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد. کلیه محتویات سایت یک سازه شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت یک سازه تعلق دارد.

سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در یک سازه مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها در یک سازه قیمت‏‌های بسیارر معقولی میباشد که غالباً توسط تولید‏کننده و یا تامین‏‌کننده آن محصول به صورت مصوب تعیین شده است.

با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده سبد محصولات، یک سازه نمی‌تواند قیمت و موجودی نهایی کالاها را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید. قیمت کلیه محصولات بدونه احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و مشتری مبلغ جداگانه‌‏ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت می‏‌کند.

نمایندگی
یک سازه در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی دیجی‌کالا اطلاع دهید.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، یک سازه هیچ گونه مسئولیتی ندارد.یک سازه خود را ملزم بهه رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

.

 

error: این محتوا غیرقابل کپی است