چهارشنبه , 27 تیر 1403
تحصیل در دانشگاه های اوکراین

تحصیل در دانشگاه های اوکراین

تحصیل در دانشگاه های اوکراین

تحصیل در دانشگاه های اوکراین. دانشگاههاي اوكراين به دو بخش دولتي و خصوصي تقسيم ميشود كه مدارك دانشگاههاي دولتي در هر مقطع معتبر براي كليه دانشگاههاي ایران ميباشد. در حالحاضر تعدادي از دانشگاههاي  دولتي در اوكراين مورد تاييد وزارت علوم تحقيقات و فن آوري ميباشد كه در اين ميان تعدادزيادي ازاين دانشگاهها در كيف پايتخت اوكراين واقع شده است. شرا يط عمومی تحصيل در دانشگاههای اوکراين هر دانشجو و يا ديپلم دوره متوسطه و يا فارغ التحصيل مقاطع مختلف که قصد ادامه تحصيل در دانشگاههای اوکراين را داشته باشد ميتواند به شرط داشتن گذرنامه معتبر بدون هيچگونه امتحان ورودی و يا کنکور وارد يکی از دانشگاههای معتبر دولتی اوکراين شده و در رشته مورد علاقه به تحصيل مشغول شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره به بخش دانشگاههای اوکراین به مراجعه فرمایید….

تحصیل در دانشگاه های اوکراین

مشاوره جهت انتخاب دانشگاه با توجه به علاقه دانشجو
اقدام جهت اخذ پذیرش تحصیلی در صورت تمایل دانشجو.
اعلام هزینه های تحصیل در دانشگاههای اوکراین و دوره زبان
مشاوره تحصيلي و تهیه دعوتنامه رزرو خوابگاه از دانشگاه مورد نظر
تهیه ویزا و اسکان دانشجو همچنین همایت و همراحی وی در محل تحصیل
هماهنگی جهت اخذ ویزا در ایران توسط نماینده شرکت و کلاسهای اموزش زبان روسی…

تحصیل در دانشگاه های اوکراین

کليه علاقه مندان به تحصيل در کشور اوکراين ابتدا بايد يک دوره ده ماهه زبان روسی را در يکی از دانشگاههای دولتی به پايان برساند (بجز تعدادی از دانشگاهها که در برخی رشته های خاص به زبانهای انگليسی و فرانسه نيز تدريس ميشود). مدرک پايان دوره زبان روسی از هر يک از دانشگاههای دولتی در کليه دانشگاههای ديگر معتبر ميباشد. دانشجو دوره کالج زبان را در دو ترم به پايان رسانده و پس از پايان دوره از طرف دانشگاه مدرک رسمی مورد تأييد کليه دانشگاههای اوکراين جهت ادامه تحصيل را دريافت مينمايد.

در ترم اول دوره زبان به صورت عمومی با تکيه بر گرامر و مکالمه و در ترم دوم به صورت تخصصی تر متناسب با رشته مورد نظر جهت ادامه تحصيل به دانشجو آموزش داده ميشود. با توجه به اين مطلب اگر دانشجو قبل از شروع ترم دوم تغير عقيده داده و بخواهد در زير گروه ديگری به تحصيل ادامه دهد می تواند با اعلام به اداره آموزش دانشگاه تغير رشته داده و زبان روسی را در رشته مورد علاقه به پايان رسانده و پس از اخذ مدرک زبان در رشته انتخابي (علوم پزشکی و رشته های وابسته و يا علوم فني مهندسي و رشته های وابسته) مشغول به تحصيل شود.

تحصیل در دانشگاه های اوکراین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 − یک =

error: این محتوا غیرقابل کپی است